NextGEN Gallery Plugin Not found

Wstęp « Centrum Nurkowe Akwalung

Wstęp


Nasze Centrum Nurkowe zajmuje się szkoleniami nurkowymi od 2007 roku, w przeciągu tych 12 lat przeszkoliliśmy około 400 nurków:

Tworzymy grupę pasjonatów podwodnych przygód, są wśród nas ludzie w różnym wieku i różnych profesji ale łączy nas wspólna pasja. Regularnie wyjeżdżamy na akweny aby ćwiczyć bo jak wiadomo praktyka czyni mistrza. Kilka razy w roku wyruszamy na dalsze wojaże nurkowe (Egipt, Chorwacja i inne ciekawe miejsca). Każdy z nas zawsze służy pomocą innym mniej doświadczonym nurkom. Do każdego kursanta podchodzimy indywidualnie w zależności od jego potrzeb, każdemu poświęcamy tyle czasu ile potrzebuje aby bezpiecznie nurkował, u nas każdy ma nieograniczone możliwości rozwoju nurkowego.

Nurkujemy cały rok (u nas nie pojęcia „sezonu nurkowego”) także w zimę pod lodem (oczywiście nikogo do tego nie zmuszamy). U nas każdy znajdzie u nas coś dla siebie: kolorową rafę w Egipcie, wraki Bałtyku, głębokie ścianki w Hańczy, zalany kamieniołom czy okonki w nieodległym jez.Białym.

Zaangażowanie i częstotliwość nurkowań naszej ekipy świadczy o profesjonaliźmie, my nie nurkujemy „w sezonie” czy tylko w ciepłej wodzie, my nurkujemy prawie zawsze i wszędzie ponieważ szkolenia nurkowe to nie zawód to pasja. Nigdy podczas naszych nurkowań (były ich tysiące) nie zdarzył się żaden wypadek nurkowy, to wynik bardzo rygorystycznie przestrzeganych przez nas standardów bezpieczeństwa, u nas bezpieczeństwo zawsze jest najważniejsze.

Szkolimy według międzynarodowych standardów SDI-TDI, wystawiane przez nas certyfikaty nurkowe honorowane są bezterminowo na całym świecie.

Aby rozpocząć przygodę z nurkowaniem należy:

Jeśli masz jakiekolwiek pytania związane z nurkowaniem dzwoń 602 553 162 lub pisz akwalung@akwalung.com, odpowiemy na każde pytanie