NextGEN Gallery Plugin Not found

O nas « Centrum Nurkowe Akwalung

O nas


Krzysiek Dymek

Z wodą związany jestem od dzieciństwa, w czasach komuny w masce i płetwach snurkowałem w okolicznych jeziorach obserwując podwodny świat. Dopiero jednak w pełnym sprzęcie nurkowym w pełni podziwiam to niesamowite podwodne środowisko.
Rocznie wykonuję około 200 nurkowań w różnych miejscach w Polsce i na świecie i wciąż mnie to fascynuje. Moje ulubione miejsca nurkowe to:  jezioro Hańcza oraz bałtyckie wraki.
Ostatnio zainteresowałem się także nurkowaniem jaskiniowym. Od 2007 roku zajmuję się nurkowaniem zawodowo i wprowadzam nowych adeptów w podwodny świat. Najważniejsze dla mnie w tym sporcie jest bezpieczeństwo, nieważne gdzie i jak głęboko nurkujesz, ważne żebyś robił to bezpiecznie  ( w zakresie swoich umiejętności nurkowych i możliwości sprzętowych oraz mentalnych).

Uprawnienia nurkowe:

Dawid Kozłowski

Dobry duch naszej ekipy, zawsze zainteresowany kolejnym nurkowaniem i chętny do pomocy innym. Szczególnie upodobał sobie głębokie nurki, dlatego niektórzy nazywają go Gomesh. Nurkuje od 2008r.

Uprawnienia nurkowe:

 

Tomasz Grochowski

Fascynat nurkowania w każdej postaci, niestraszne mu nurki podlodowe w piance przy -15 st. C, także skarbnica wiedzy nurkowej, nie jeden nurek z wyższym stopniem mógłby wiele się od niego nauczyć. Nurkuje od 2005.

Uprawnienia nurkowe:
Divemaster SDI


Robert Kalinowski – z lewej

 

Uprawnienia nurkowe:

Darek Strupczewski (w środku), Witek Czerwiński (z prawej)

Nurkują od 2011r. bardzo intensywnie poszukując nowych doświadczeń, zawsze chętni na kolejną nurkową przygodę.

Uprawnienia nurkowe:
Advanced Nitrox TDI (obaj)